Profesionalios staliaus paslaugos

Esame profesionalių stalių ir baldininkų komanda. Siūlome greitas ir kokybiškas paslaugas atitinkančias kiekvieno kliento lūkesčius ir galimybes.

 

virtuvės komplektų surinkimas

Mūsų komanda surinks tiek standartinius tiek nestandartinius baldus pagamintus pagal jūsų užsakymą (IKEA, JYSK, BALDŲ TURGUS, GINTARO BALDAI, BALDAI1 ir t.t). 

Mūsų staliai taip pat gali pakoreguoti turimus jūsų baldus, restauruoti medinius baldų paviršius, sutvarkyti ir suremontuoti pamiltus baldus. 

Surenkame spintas, komodas, sekcijas, lovas, spinteles, kedes, stalus, sofas, knygų lentynas, virtuvės komplektus, lauko ir terasų baldus. Taip pat galime surinkti miegamojo, salono, koridoriaus, vaikų kambario, virtuvės pilnus baldų komplektus už specialią kainą. 

Esame profesionalūs meistrai, turintis daugiau nei 15 metų patirties baldų srityje. Atliekame visus su baldais ir mediniais paviršiais susijusius darbus – baldų surinkimas, išrinkimas, permontavimas, koregavimas, remontas, atnaujinimas ir t.t

Stengiamės kiekvienam klientui pasiūlyti visada kokybiškiausią ir optimaliausią sprendimą tiek kokybės tiek kainos atžvilgiu.

Kiekvieną kliento užklausą įvertiname individualiai jam paruošdami preliminarią sąmatą.